Стабілізатор напруги - пристрій, що збереже техніку від несправностей

Основні рекомендації з вибору стабілізатора напругиСучасні енергетичні компанії зобов’язуються постачати нам якісні послуги. Як правило, якісною електрику можливо назвати лише на половину: з її частотою проблем не буває, а от значення напруги зазвичай відхиляється в широкому діапазоні. Фактично наша техніка постійно знаходиться в критичних умовах, що, безумовно, може зменшити термін її роботи.

Але люди не були б собою, якби не вигадали, як вирішити проблему з постійними перепадами напруги. І рішення знайшлось – стабілізатор напруги, купити стабілізатор напруги зараз можливо в будь-якому будівельному магазині або магазині електрики. Але «де купити?» питання неважливе, цікавитися треба іншим – як вибрати?

Основні рекомендації з вибору стабілізатора напруги

Почати необхідно з вимірів напруги в квартирі. Спеціалісти кажуть: якщо напруга у фазах не перевищує діапазону від 205 до 235 вольт, купувати має сенс лише високоточні стабілізатори, тобто ті, які будуть використовуватися для певних приладів, потребуючих особливо відповідального користування. Якщо ж напруга виходить з даного діапазону, але не перевищує значення в 245 вольт і не є меншою за 195 вольт, стабілізатори напруги купуються для всіх електроприладів у квартирі і особливо для джерел світла.

Не менш важливий параметр стабілізатора – його потужність. Загалом існує одне основне правило: сумарна потужність всіх приладів, підключених до стабілізатора напруги, не повинна перевищувати потужність самого стабілізатора.

Також має значення тип стабілізатора. Електрики рекомендують обирати електронний стабілізатор, тому що він має найкращі характеристики. Хоча все залежить від конкретної ситуації.

А тепер детальніше про методику. Стабілізатори напруги бувають однофазними і трифазними. І наявність цієї хоч і невеликої, але різноманітності приводить до того, що люди не знають, який стабілізатор придбати. Відповідь на питання очевидна, коли споживач має однофазну мережу. Коли мережа трифазна, можна використовувати як трифазний стабілізатор, так і однофазний. Перший варіант ми використовуємо, коли серед усіх приладів в квартирі є принаймні один трифазний. Якщо ж усі вони однофазні, та і навантаження загалом йде однофазне, використовуємо три однофазні стабілізатори. Такий варіант, до речі, є економічно вигідним.

Ми вже згадували про потужність. Знайти сумарний її показник неважко, варто лише знайти паспорти електричних пристроїв і дізнатися їх потужність звідти. Хоча варто відмітити: стабілізатор повинен мати хоча б 20 відсотків запасної потужності. По-перше, так він буде працювати у нормальному режимі. А, по-друге, так з’явиться резервна потужність, яку за необхідності можна буде використати.  Не забуваємо і про точність стабілізації. Необхідну точність знову можна дізнатися з інструкції обладнання. В загальному випадку це десь 5 відсотків.

Похожие материалы

Что такое болгарка и для каких целей используется
Что такое болгарка и для каких целей используется
Болгарка - универсальный инструмент, который можно использовать и на больших предприятиях и для работы дома. …
Электромонтажные работы в квартире
Электромонтажные работы в квартире
На сегодняшний день достаточно сложно представить современную жизнь человека без электричества. Электричество настолько прочно и плотно вошло в нашу жизнь, …
Чем Невада привлекает туристов
Чем Невада привлекает туристов
Невада не просто так считается одним из наиболее посещаемых туристами штатов. …
Электрика в доме: основные правила
Электрика в доме: основные правила
Процесс осуществления электрической разводки чрезвычайно важен для нормального функционирования частного дома. Электромонтажные работы требуют ответственного подхода и знаний в этой …
Выбор качественной вагонки
Выбор качественной вагонки
Одним из самых качественных и недорогих материалов для внутренней и внешней отделки была и остаётся пластиковая вагонка. …
Стоит ли покупать квартиру в жилом комплексе?
Стоит ли покупать квартиру в жилом комплексе?
На сегодняшний день многие застройщики отдают предпочтение строительству жилых комплексов. Это и неудивительно, ведь спрос на квадратные метры в жилом …
FB

Советы дня

stol3

Компьютерный стол своими руками

С каждым годом количество компьютерной техники на столе у пользователей заметно увеличиваются, к стандартным комплектующим, монитору, колонкам и системному блоку прибавляется множество различных гаджетов.

Душевая кабина на даче

Все чаще привычные ванны заменяются душевыми кабинами. Благодаря огромному выбору по цене…
remont2

План ремонта своими руками

Часто, будучи ограниченными в финансах, семьи решаются делать ремонт квартиры…

Стройка

Выбор силиконового шланга

Силикон – это удивительный полимер, который способен выдерживать колоссальные нагрузки, не разрушаясь даже в крайне экстремальных условиях. Силиконовые шланги изготавливаются для различных областей применения, они могут быть использованы, как в…
sip

Дома из СИП-панелей – спасательный круг или молчаливые убийцы?

Жилищный вопрос – стал насущной темой для множества семей. Рынок недвижимости готов…
mansarda

Утепление мансарды

Мансарда – это оборудованная жилая комната на последнем этаже (чердачное помещение).…

Дизайн интерьера

Дизайн малогабаритных квартир

Шесть правил интерьера малогабаритной квартиры

Как отмечают дизайнеры интерьера, наибольшая трудность в однокомнатной квартире – правильная организация пространства. Оно должно быть оформлено так, чтобы элементы интерьера имели самостоятельное значение и воспринимались полноценно .
home office

Законы кабинетного пространства

С появлением интернета люди стали больше времени проводить дома. Также появилась…
Превращаем квартиру в лофт

Можно ли превратить квартиру в лофт?

Для нас стиль лофт – что-то необычное и далекое. Мы привыкли к домашнему уюту,…

Ремонт

Как сделать ремонт своими руками?

Самостоятельный ремонт квартиры: возможно или нет?

Сегодня услуги строителей и дизайнеров стоят недешево. Здравомыслящий человек, не желающий выбрасывать деньги на ветер, решает делать ремонт квартиры своими руками. Сложности отсутствуют, ведь речь идет о косметическом ремонте. Но нередко выходит:…
Правильный ремонт однокомнатной квартиры

Ремонт однокомнатной квартиры: все проще, чем кажется

Для многих ремонт однокомнатной квартиры – настоящий ад. Да и малогабаритное жилье им…
kak ukladyivat napolnuyu plitku u sten i dverey

Укладываем напольную плитку: как упростить себе задачу

Ремонт – это хлопотный процесс и дорогостоящий. Вдвое больше заплатит тот, кто решит…